пʼятниця, 30 жовтня 2015 р.
Пересуваємо СЛОНИКА:
освоєння
EVERNOTE

Сподобалося працювати в Evernote (http://www.evernote.com). Зразу стало зрозуміло, що це класна штука, якщо в тебе є різні гаджети (планшети, круті мобільні телефони тощо). Їдеш в метро, і створюєш нотатки, які можна зразу відправити в соціальні мережі, і ця інформація у тебе зберігається і на компі, і на ноутбуці, і на твоїй хмаринці Evernote. І локальний, і хмарний Evernote синхронізуються у той проміжок часу, який задаєш. Сподобалося, що можна швидко зберігти веб-сторінку, або фрагмент сторінки, веб-адресу і відправити свої нотатки в мережу (Твіттер, Фейсбук) http://bit.ly/1MZFoxe (інформація за темою курування: дослідження в бібліотеках США). Як прискіпливий бібліотекар, інформацію зразу засистематизувала мітками, розклала у різні блокнотики. Дуже допоміг «Урок 7 Evernote систематизация заметок система хранения» Андрія Даниліна, запропонований у т’юторіалах. Поради щодо електронного документообігу досить вчасні! Сподобалося, що з’явилася кнопочка Evernote в браузері. Тепер ця програмка стоїть і у мене на ноутбуці, що приємно, коли немає Інтернету.
Не зрозуміла від чого залежить, коли при створенні нового блокнотику надається можливість спільного користування, а коли ні. Наприклад, коли я спробувала створити назву блокнота за темою курування на українській мові: «Науково-дослідна робота в бібліотеках», то блокнотом могла користуватись лише я. Переіменувала «НИР библиотек» надали спільний доступ. Це залежить від мови чи від кількості знаків?
Не сподобалося: малий обсяг пам’яті, який дають на день; більшість сервісів надають при платній версії. А ще якась нав’язлива думка українця: «А сало треба переховати…». Дуже важлива інформація: паролі, банківські рахунки тощо (те що пропонують у навчальних відео зберігати в Evernote), на мій погляд стає дуже доступною хакерам та укладачам Evernote. Постійно не залишала думка: Evernote конкурент Word? Ще цікаво, який обсяг одного запису? І сумно, дуже сумно, що свого планшетка немає, щоб працювати з Evernote усюди. А у своєї дитини не забереш планшетик! Всі ці чудові програмки створюються, щоб людям конче необхідно було купити нові пристрої! Якось користувалася Word, тішила себе ілюзіями, що так буде і далі. Та тепер після освоєння Evernote мізки перебудовуються на освоєння технологій.
Дивиться публічнй блокнотик:  "Research Libraries" http://bit.ly/1OiOVpD

Немає коментарів :

Дописати коментар