Видання. Littera scripta manet (Написане залишається)


 Видання ХДНБ та публікації працівників бібліотеки

Видання бібліотеки за 2015  - 1998 роки  ( Поряд з бібліографічними даними наводяться також повні тексти найбільш актуальних видань)


Публікації працівників за 2015  - 1998 роки  (Представлені бібліографічні відомості про публікації співпрацівників у інших видавництвах

 Матеріали з блогу "Школа бібліотечного журналіста" (Харківська державна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка)

До уваги фахівців: нові видання ХДНБ ім. В.Г. Короленка

Бібліотечна журналістика : метод. матеріали до курсу. – Харків, 2015. – 286 с.
Методичні матеріали Школи бібліотечного журналіста стануть у пригоді бібліотекарям у засвоєнні журналістських прийомів і методів.


Короленківські читання 2014. «Бібліотеки, архіви, музеї: формування цифрового регіонального простору»: матеріали ХVІІ міжнар. наук.-практ. конф. Харків, 8 жовт. 2014 р. – Харків, 2015. – 288 с. – Електронний аналог : режим доступу : http://bit.ly/1LeqaDw.
Збірник містить матеріали, розглянуті на пленарному засіданні конференції, першій секції «Цифровий контент бібліотек, архівів, музеїв у контексті інтеграції культурних і наукових надбань людства» та другій – «Документні пам’ятки у бібліотеках, архівах, музеях: регіональний цифровий вимір».
Реакція:  

Немає коментарів :

Дописати коментар

Ліцензія Creative Commons
Твір "Наукоїд. Наукоед", створений Карнаух І. А. ліцензовано за ліцензією Creative Commons Із Зазначенням Авторства - Некомерційна - Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна.