Місія блогу. Ab imo pectore (Від щирого серця)Привіт! Автор блогу за фахом бібліотекар-бібліограф. Я працюю у Харківській державній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка у відділі науково-методичної роботи головним бібліотекарем. Бібліотечний стаж майже 18 років, трудовий 25 років. Пенсійний вік подовжили, тому, щоб далі ефективно працювати потрібно вчитись ще більше, ніж у юнацькі роки. Зараз підвищую кваліфікацію в поважному закладі Національний технічний університет «Харківський політехнічний університет» на дистанційних курсах «Куратор змісту». Одним з перших завдань першого тижня є створення блогу. Перш за все блог створюється із цікавості: чи зможу? По-друге маю надію на співпрацю з цікавими людьми, яким не байдужа доля бібліотек і наших ЧИТАЧІВ!
Нинішня професійна сфера діяльності потребує опанування не тільки інформаційними технологіями, але й активної участі у наукових проектах. Тому кураторським напрямом було вибрано саме НАУКОВО-ДОСЛІДНУ ДІЯЛЬНІСТЬ БІБЛІОТЕК. Це досить широка тема, потребує дуже багато зусиль і часу. Блог експериментальний, буде змінюватись. Хотілося, щоб він був цікавим не тільки для фахівців, але й для читачів бібліотеки. Буду дуже рада за Вашу підтримку та рекомендації!

Немає коментарів :

Дописати коментар

Ліцензія Creative Commons
Твір "Наукоїд. Наукоед", створений Карнаух І. А. ліцензовано за ліцензією Creative Commons Із Зазначенням Авторства - Некомерційна - Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна.