Звіт
за восьмий тиждень (30 листопада-6 грудня)
відкритих
дистанційніх курсів «Куратор змісту-4 (Мережевий інформаційний аналітик)» (за
підтримки грантової програми «Збільшення цифрового потенціалу громадянського
суспільства»)
Шановні колеги!
Останній звіт!
Шановні колеги!
Останній звіт!
Це був супермарафон, призом якого стало отримання нової інформації та знайомство з цікавими людьми. Відкрилося вікно в англомовний світ професійної інформації.
Я розпочала навчання з мінімальними знаннями роботи в мережі: трошки користувалася Facebook, електронною поштою. Але 8 тижнів наполеглевої праці - і почуваєш себе зовсім новою людиною! КУРАТОРОМ!
Сподобалося створювати свій блог "Наукоїд. Наукоед" (спочатку була така чудова назва: "Дармоїдка. Дармоедка"... ) (тепер у мене є ще одна дитина...). Кожний ранок розпочинається з того, що заходжу на свої популярні сайти, сервіси за допомогою вебміксу «Навігатор бібліотекаря». Аналізую інформацію з Twitter за допомогою Commun.it, TweetDeck, Topsy (попереду ще робота зі своїми уподобаннями), Google Alerts, агрегаторів: Netvibes, Regator.com. Цікавий матеріал розповсюджую у соціальних мережах. В обід передивляюсь щоденні електронні видання: в Scoop.it «Researh Libraries» (найкраще видання!), в The Tweeted Times «Research Library
Issues» , в Paper.li «The
Libraries Daily». Душа не сприймає Rebelmouse (Мабуть, тому, що дуже не люблю мишей, що ж поробиш, жіноча логіка!). Постійно користуюсь DIIGO, EverNote (чудовий блокнотик!), Dropbox (сподобалось функція автоматичного зберігання скрінів екрана!). Зручний інструмент куратора - Storify. Залишився кріпким горішком EndNote Basic.
Нас навчили головному - не боятись ні англійської мови ні нових мережевих сервісів та інструментів. Тепер є лише бажання - постійно знаходити нову і цікаву інформацію, аналізувати і ділитися з іншими!
Klout на 5.12.2015!!!!!!!!!!!!
Немає коментарів :
Дописати коментар